ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

249 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 249 Lei?

La Siesta CasaMount Beige

Accesorii fixare balansoar

Atașament multifuncțional pentru un sac de leagăn sau un scaun La Siesta CasaMount cu o soluție patentată potrivită pentru utilizare pe pereți, tavane și grinzi.

Alegeți varianta

Disponibilitatea

Ultima buc.
Când voi primi produsele?

120 Lei

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 249 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • Nou
Informații despre produs

Atașament multifuncțional pentru scaune sau genți La Siesta cu o soluție patentată potrivită pentru utilizare pe pereți, tavane și grinzi. "SmartHook" durabil pentru o instalare ușoară. Agățarea unei plase nu a fost niciodată mai ușoară!

Principalele avantaje:

  • potrivit pentru utilizarea pe pereți, tavane și grinzi
  • "SmartHook" durabil pentru ajustare ușoară
  • lungime frânghie 300 cm
Parametri
Marcă
La Siesta
Dimensiuni ambalat
9,7 x 5,1 x 24,3 cm
Culoare
bej
Culoarea producătorului
beige
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
CMG30-6
EAN
4025122947312
Despre producători

Firma de familie La Siesta angajată în producția de hamace și de canapele, a fost înființată în anul 1991 de către soții Dorothee și Alexander Grisar în Germania. Astăzi, echipa mare de lucru din La Siesta conduce cei trei fii ai lor Maximilian, Leonid și Corneliu Grisar. Marca a combinat relaxarea sud-americană cu fiabilitatea germană. Produsele companiei se caracterizează prin procesare perfectă, longevitate și design elegant. Prin activitățile sale, compania creează condiții pentru dezvoltarea durabilă a micilor producători de hamacuri din America de sud ajutându-i să extindă patrimoniul cultural. În plus, promovează comerțul echitabil, producția ecologică și responsabilitatea socială. Se bazează pe standarde de mediu și sociale recunoscute la nivel internațional, cum ar fi GOTS (= Global Organic Textile Standard, cea mai strictă certificare biotextilă internațională).

Pentru producție, La Siesta, utilizează numai materiale ecologice și de lemn din specii forestiere responsabile. În oferata firmei găsiți de asemenea și hamac pentru copii sau de voiaj.

Mai multe despre producător

Alte variante