ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dvs. este gol
Greutatea (g/pereche):
464 g
Drop:
5 mm
Alegeți varianta

Disponibilitatea

În stoc
Când voi primi produsele?

Prețul original

800 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

737 Lei

Pentru a obține codul de reducere, este suficient să vă înregistrați. 663 Lei pentru membrii 4camping eXtra Obține codul
  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 249 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • Nou
  • Livrare gratuită

Fotografie

Informații despre produs

Pantofii de alergare pentru bărbați M Mach 6 de la Hoka sunt extrem de ușori și receptivi. Acest model de pantofi este reglat pentru o revenire extra a energiei datorită tălpii intermediare din spumă și durabilității crescute a tălpii exterioare din cauciuc. Prin integrarea unor detalii de design axate pe viteză, aceștia dispun de un nou material superior din plasă Creel Jacquard, cu zone de respirabilitate optimizate și un clin interior care oferă confort perfect.

Principalele avantaje:

  • pantofi de alergare foarte ușori și flexibili
  • randament energetic ridicat
  • limbă cu formă anatomică
  • talpă intermediară din spumă EVA
  • suprafață din plasă Creel Jacquard
  • încălțare simplă
Video
Parametri
Marcă
Hoka
Potrivit
bărbați
Mărimi încălțăminte (EU)
42 / 42 (2/3) / 43 (1/3) / 44 / 44 (2/3) / 45 (1/3) / 46 / 46 (2/3) / 47 (1/3)
Greutatea (g/pereche)
464 g
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

sport / pentru alergare
Drop
5 mm
Tip teren
asfalt
Talpă intermediară
Spumă EVA
Talpă

Partea inferioară a pantofului care amortizează impactul piciorului.

Cauciucul vulcanizat
Suprafața
Plasă
Culoare
albastru închis
Culoarea producătorului
Downpour / Thunder Cloud
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Marca franceză Hoka este una dintre cele mai contemporane oferte speciale de pe piață. Istoria sa a început în 2010, când foștii dezvoltatori Salomon, Nicolas Mermoud și Jean-Luc Diard căutau noi direcții pentru dezvoltarea pantofilor de alergare, creând una dintre cele mai progresive mărci de pantofi de alergare. Compania lucrează cu ideea că un alergător ar trebui să se simtă liber, indiferent de condițiile în care aleargă.

Numele Hoka provine din vechea limbă maori și tradus în mod vag înseamnă „Acum este momentul zborului”. Astăzi, marca este recunoscută de un număr din ce în ce mai mare de alergători din întreaga lume, de la alergători profesioniști de maraton la alergători obișnuiți care doresc să se mențină în formă.

Mai multe despre producător

Alte variante