ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

249 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 249 Lei?

Ledlenser Flex 5 + Akumulátor 21700

Powerbank

Greutate:
126 g
Capacitatea bateriei:
4500 mAh
Alegeți varianta

Disponibilitatea

În stoc
Când voi primi produsele?

Prețul original

218 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

Reducere

198 Lei

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 249 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

Fotografie

Informații despre produs

Acumulator reîncărcabil + baterie externă Ledlenser Flex 5 + Acumulator 21700. Acumulatorul este compatibil cu bateriile din colecția P și H.

Stația de încărcare dispune de certificat IP65 care rezistă la vreme cu umezeală sporită. Veți aprecia această caracteristică în special atunci când trebuie să schimbați bateria lanternei. Flex 5 poate fi folosită și ca mini baterie externă pentru încărcarea telefonului sau a altui dispozitiv electronic.

Parametri:

  • Dimensiuni: 103 x 28 x 41 mm
  • Greutate: 126g
  • Capacitatea bateriei: 4500 mAh
  • Durata de încărcare: 140 min
  • Certificat de rezistență: IP65
Video
Parametri
Marcă
Ledlenser
Greutate
126 g
Dimensiuni
10,3x2,8x4,1 cm
Tip baterie
AA / acumulator
Capacitatea bateriei

Cu cât capacitatea este mai mare, cu atât rezistența este mai mare, dar și greutatea. Pentru a reîncărca un telefon modern, aveți nevoie de aproximativ 5500 mAh, inclusiv pierderile din timpul încărcării. Nu uitați că capacitatea scade cu fiecare ciclu.

4500 mAh
Timp de alimentare
2 h
Grad de impermeabilitate

Valori de la IPx0 (cea mai mică rezistență) la IPx8 (cea mai mare rezistență).IP = International Protection (protecție internațională). Rezistența echipamentelor electrice la pătrunderea corpurilor străine și la pătrunderea lichidelor, în special a apei. Exprimată printr-un cod IP. Prima cifră indică protecția împotriva contactului periculos și împotriva pătrunderii corpurilor străine, a doua cifră indică gradul de protecție împotriva pătrunderii apei.

IPx5-.Protecție împotriva jeturilor de apă / IPx6-Protecție împotriva valurilor.
Culoare
negru/verde
Culoarea producătorului
černá
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
502511
EAN
4058205026697
Despre producători
Compania germană Zweibrüder Optoelectronics GmbH & Co. KG KG a fost înființată în 1993 de către frații Rainerem și Herald Opolka, care la începutul afacerii aveau doar un computer vechi Atari și un garaj în care au lucrat mult până noaptea. Eforturile lor au fost plătite.
În prezent, compania are mai mult de 1.000 de lucrători în trei centre de producție și se ocupă cu fabricarea lămpilor de buzunar și a farurilor care nu pot fi comparate la nivel global. Cele mai importante brevete includ "Advanced Focus System", care este înregistrată în China, SUA și Europa.
De la 1 ianuarie 2018, Zweibrüder Optoelectronics funcționează sub numele de Ledlenser.

Mai multe despre producător

Alte variante