ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dvs. este gol

Regatta Igniter Glove

Mănuși bărbați

Stoc epuizat

Ne pare rău, dar stocul pentru produsul Igniter Glove este momentan epuizat. Aruncați o privire mai jos la selecția de produse similare disponibile.

Fotografie

  • -50 %
Informații despre produs

Mănuși de iarnă pentru bărbați. Sunt impermeabile și respirabile datorită membranei ISOTEX de calitate. Palma este texturată pentru un plus de durabilitate. Mai mult mănușile sunt echipate cu tehnologia THERMO-GUARD (fibrele sunt adaptate pentru astfel încât aerul rece să nu pătrundă în mănuși, menținându-vă astfel căldura chiar și atunci când vreme rece) și THINSULATE (microfibră de poliester 3M cu textură asemănătoare penelor). Încheietura mâinii este elastică și poate fi închidere cu Velcro. Marginea superioară a mănușii poate fi strânsă cu un șiret de cauciuc. Mănușile sunt foarte calde, bine echipate din punct de vedere tehnic și vă vor proteja iarna de frig.

Nu sunteți sigur ce mărime să alegeți? Uitați-vă în tabelul masa.

MĂRIME TABEL

Parametri
Marcă
Regatta
Potrivit
bărbați
Material:
ISOTEX
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
76005831
Despre producători

Compania britanică Regatta a fost fondată de 12 entuziaști în anul 1981. De atunci, sa dezvoltat într-un producător important de îmbrăcăminte outdoor, rucsacuri și încălțăminte. În fiecare an apare câte o nouă colecție de produse pentru întreaga familie, inclusiv colecții speciale pentru fetițe și băieți.

Mai multe despre producător

Alte variante