ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

249 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 249 Lei?

Icebreaker W Mer 150 Tech Lite SS Tee Airbourne Squ

Tricou femei

Tricoul de damă Icebreaker W Mer 150 Tech Lite SS Tee Airbourne Squ este ușor, respirabil și fabricat din lână merinos, care reglează perfect temperatura și mirosul.

Alegeți varianta

Disponibilitatea

În stoc
Când voi primi produsele?

Prețul original

440 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

Reducere

-10 %

396 Lei

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 249 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • Nou
  • -10 %
  • Livrare gratuită

Fotografie

Informații despre produs

Tricoul elegant și funcțional al mărcii Icebreaker este un însoțitor ideal pentru purtarea de zi cu zi și activitățile în aer liber . Datorită lânii merino 100%, aceasta oferă confort excepțional, respirabilitate excelentă și reglarea naturală a temperaturii corpului. În plus, rezistă la miros, astfel încât o puteți lua în drumeții de mai multe zile fără a o spăla frecvent.

Tricoul are o croială clasică cu gât rotund și mâneci scurte, care asigură confort și libertate de mișcare. Este ușor și ușor de împachetat, astfel încât se potrivește în orice rucsac. Designul cu un imprimeu subtil conferă cămășii un aspect modern.

Principalele avantaje:

  • material ușor și respirabil
  • 100% lână merino - reglare excelentă a temperaturii și rezistență la mirosuri
  • croială confortabilă cu decolteu rotund
  • mâneci scurte pentru libertate de mișcare
  • uscare rapidă și întreținere redusă
  • ideal pentru drumeții, călătorii și purtare zilnică
  • design elegant cu imprimeu subtil
Parametri
Marcă
Icebreaker
Potrivit
femei
Mărime
S / M / L
Material îmbrăcăminte
Lână merino 100%
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

urban / sport / pentru turism
Imprimeu
Cu imprimeu
Culoare
negru / galben
Culoarea producătorului
BLACK / CITRINE
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Icebreaker are mai mult de 20 ani de experiență cu prelucrare de lână merino. Dezvoltarea continuă a unor materiale noi și abordarea durabilă, sunt principalele motive pentru care Icebreaker este lider mondial în categoria  merino. Lâna folosită pentru lenjeria de corp Icebreaker este lâna oilor care se pasc în Noua Zeelanda. Fibra miraculoasă proiectată de natură este moale la atingere, nu zgârâe, este respirabilă și are o capacitate incredibilă de a nu emite mirosuri neplăcute.

 

Mai multe despre producător

Alte variante